| Versiyon Adı | 1.2 Essentia |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 70 HP |
| Sistem Torku | 115 Nm |
| Maksimum Hız | 162 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 16 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1229 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4021 mm |
| Genişlik | 1746 mm |
| Yükseklik | 1481 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 53.900 ₺ |
| Şubat | 53.900 ₺ |
| Mart | 52.900 ₺ |
| Nisan | 52.900 ₺ |
| Mayıs | 52.900 ₺ |
| Haziran | 52.900 ₺ |
| Temmuz | 52.900 ₺ |
| Ağustos | 54.200 ₺ |
| Eylül | 56.350 ₺ |
| Ekim | 58.350 ₺ |
| Kasım | 62.400 ₺ |
| Aralık | 65.000 ₺ |