| Versiyon Adı | 1.5 Elegance AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1488 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1841 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.216.000 ₺ |
| Mart | 1.143.000 ₺ |
| Nisan | 1.296.000 ₺ |
| Mayıs | 1.296.000 ₺ |
| Haziran | 1.205.000 ₺ |