| Versiyon Adı | 1.2 Edition |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 912 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
| Boş Ağırlık | 1341 Kg |
| Uzunluk | 4374 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1441 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 748.900 ₺ |
| Mart | 798.900 ₺ |
| Mayıs | 844.900 ₺ |
| Haziran | 972.900 ₺ |
| Temmuz | 1.124.900 ₺ |
| Ağustos | 1.239.900 ₺ |
| Ekim | 1.239.900 ₺ |
| Kasım | 1.239.900 ₺ |
| Aralık | 1.252.900 ₺ |