| Versiyon Adı | Sports Tourer 1.6 CDTi Sport |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1514 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1428 Kg |
| Uzunluk | 4698 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 82.930 ₺ |
| Nisan | 82.930 ₺ |
| Mayıs | 82.930 ₺ |
| Haziran | 82.900 ₺ |
| Temmuz | 82.900 ₺ |
| Ağustos | 82.900 ₺ |
| Eylül | 84.400 ₺ |
| Ekim | 84.400 ₺ |
| Kasım | 86.900 ₺ |
| Aralık | 86.900 ₺ |