| Versiyon Adı | 1.3 Platinum Premium CVT 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 786 km |
| Sistem Gücü | 158 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 504 lt |
| Boş Ağırlık | 1532 Kg |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 913.300 ₺ |
| Nisan | 931.600 ₺ |
| Mayıs | 948.300 ₺ |
| Haziran | 1.057.000 ₺ |
| Temmuz | 1.200.400 ₺ |
| Ağustos | 1.200.400 ₺ |
| Eylül | 1.238.700 ₺ |
| Ekim | 1.226.700 ₺ |
| Kasım | 1.282.900 ₺ |
| Aralık | 1.303.500 ₺ |