| Versiyon Adı | 1.6 DCi Platinum Premium Pack X-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1196 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1461 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 159.110 ₺ |
| Şubat | 160.690 ₺ |
| Mart | 165.490 ₺ |
| Nisan | 163.910 ₺ |
| Mayıs | 163.910 ₺ |
| Haziran | 162.350 ₺ |
| Temmuz | 162.350 ₺ |
| Ağustos | 163.160 ₺ |
| Eylül | 163.160 ₺ |
| Ekim | 165.470 ₺ |