| Versiyon Adı | 1.5 DCi Tekna |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1278 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 385 lt |
| Boş Ağırlık | 1306 Kg |
| Uzunluk | 4387 mm |
| Genişlik | 1768 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 111.570 ₺ |
| Mart | 111.570 ₺ |
| Nisan | 115.990 ₺ |
| Mayıs | 117.710 ₺ |
| Haziran | 122.960 ₺ |
| Temmuz | 129.200 ₺ |
| Ağustos | 140.830 ₺ |