| Versiyon Adı | 1.0 Platinum Premium CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 872 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 144 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1080 Kg |
| Uzunluk | 3999 mm |
| Genişlik | 1743 mm |
| Yükseklik | 1455 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 149.500 ₺ |
| Aralık | 158.160 ₺ |