| Versiyon Adı | 1.5 DCi Skypack |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1150 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1305 Kg |
| Uzunluk | 4135 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 107.240 ₺ |
| Mart | 107.240 ₺ |
| Nisan | 107.250 ₺ |
| Mayıs | 107.900 ₺ |
| Haziran | 112.150 ₺ |
| Temmuz | 117.550 ₺ |
| Ağustos | 117.550 ₺ |
| Eylül | 110.720 ₺ |
| Ekim | 114.500 ₺ |
| Kasım | 102.770 ₺ |
| Aralık | 122.900 ₺ |