| Versiyon Adı | 1.2 Visia |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 821 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 178 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1236 Kg |
| Uzunluk | 4135 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 85.050 ₺ |
| Mart | 79.870 ₺ |
| Nisan | 85.050 ₺ |
| Mayıs | 86.320 ₺ |
| Haziran | 90.170 ₺ |
| Temmuz | 86.600 ₺ |
| Ağustos | 92.700 ₺ |
| Eylül | 94.100 ₺ |
| Ekim | 97.550 ₺ |
| Kasım | 87.540 ₺ |
| Aralık | 91.900 ₺ |