| Versiyon Adı | 1.6 D Instyle |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1370 km |
| Sistem Gücü | 114 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 419 lt |
| Boş Ağırlık | 1380 Kg |
| Uzunluk | 4295 mm |
| Genişlik | 1770 mm |
| Yükseklik | 1615 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 141.310 ₺ |
| Nisan | 141.310 ₺ |
| Mayıs | 141.310 ₺ |
| Haziran | 141.310 ₺ |
| Temmuz | 141.310 ₺ |
| Ağustos | 143.410 ₺ |
| Eylül | 143.410 ₺ |
| Ekim | 143.410 ₺ |
| Kasım | 141.050 ₺ |
| Aralık | 132.490 ₺ |