| Versiyon Adı | 1.6 Intense |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1086 km |
| Sistem Gücü | 117 HP |
| Sistem Torku | 154 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1590 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 416 lt |
| Boş Ağırlık | 1275 Kg |
| Uzunluk | 4295 mm |
| Genişlik | 1770 mm |
| Yükseklik | 1615 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 71.120 ₺ |
| Şubat | 71.120 ₺ |
| Mart | 74.130 ₺ |
| Nisan | 75.680 ₺ |
| Mayıs | 77.270 ₺ |
| Haziran | 77.270 ₺ |
| Temmuz | 77.270 ₺ |
| Ağustos | 77.270 ₺ |
| Eylül | 80.520 ₺ |
| Ekim | 82.210 ₺ |
| Kasım | 78.790 ₺ |
| Aralık | 78.820 ₺ |