| Versiyon Adı | Coupe 300d 2.0 AMG |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1016 km |
| Sistem Gücü | 269 HP |
| Sistem Torku | 550 Nm |
| Maksimum Hız | 249 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1993 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 545 lt |
| Boş Ağırlık | 2045 Kg |
| Uzunluk | 4764 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1605 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 5.960.000 ₺ |
| Mart | 6.373.000 ₺ |