| Versiyon Adı | 200 1.6 Edition 1 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 847 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 215 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 421 lt |
| Boş Ağırlık | 1435 Kg |
| Uzunluk | 4417 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1494 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 141.500 ₺ |
| Şubat | 141.500 ₺ |
| Mart | 141.500 ₺ |
| Nisan | 141.500 ₺ |
| Mayıs | 141.500 ₺ |
| Haziran | 141.500 ₺ |
| Temmuz | 141.800 ₺ |
| Ağustos | 141.800 ₺ |
| Eylül | 146.000 ₺ |
| Ekim | 146.000 ₺ |
| Kasım | 146.000 ₺ |
| Aralık | 146.000 ₺ |