| Versiyon Adı | 400D 3.0 AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 893 km |
| Sistem Gücü | 340 HP |
| Sistem Torku | 700 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2925 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1860 Kg |
| Uzunluk | 4988 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.078.700 ₺ |
| Haziran | 1.078.700 ₺ |
| Aralık | 1.079.500 ₺ |