| Versiyon Adı | 1.5 Motion |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1200 Kg |
| Uzunluk | 4275 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 75.800 ₺ |
| Eylül | 78.100 ₺ |
| Ekim | 80.500 ₺ |
| Kasım | 80.500 ₺ |
| Aralık | 80.500 ₺ |