| Versiyon Adı | 1.5 Sky-D Reflex AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1159 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 364 lt |
| Boş Ağırlık | 1295 Kg |
| Uzunluk | 4470 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 112.840 ₺ |
| Şubat | 112.840 ₺ |
| Mart | 112.840 ₺ |
| Nisan | 117.320 ₺ |
| Mayıs | 117.320 ₺ |
| Haziran | 117.320 ₺ |
| Temmuz | 117.320 ₺ |
| Ağustos | 119.050 ₺ |
| Eylül | 120.250 ₺ |
| Ekim | 121.450 ₺ |
| Kasım | 122.650 ₺ |
| Aralık | 124.500 ₺ |