| Versiyon Adı | 1.5 PHEV |
| Enerji Türü | Plug-in Hibrit |
| Ortalama Menzil | - |
| Sistem Gücü | 261 HP |
| Sistem Torku | 425 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | - |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | - |
| Batarya Hacmi | - |
| Bagaj Hacmi | 466 lt |
| Boş Ağırlık | 1879 Kg |
| Uzunluk | 4541 mm |
| Genişlik | 1857 mm |
| Yükseklik | 1694 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 2.099.000 ₺ |
| Kasım | 2.099.000 ₺ |