| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Prestige Design DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1234 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 467 lt |
| Boş Ağırlık | 1530 Kg |
| Uzunluk | 4485 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1645 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 295.000 ₺ |
| Mayıs | 300.900 ₺ |
| Haziran | 313.000 ₺ |
| Temmuz | 325.900 ₺ |
| Ağustos | 328.900 ₺ |
| Eylül | 409.900 ₺ |
| Ekim | 409.900 ₺ |
| Kasım | 419.900 ₺ |
| Aralık | 405.200 ₺ |