| Versiyon Adı | Yeni 1.2 Cool |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 938 km |
| Sistem Gücü | 84 HP |
| Sistem Torku | 117 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1045 Kg |
| Uzunluk | 4065 mm |
| Genişlik | 1725 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 130.900 ₺ |
| Eylül | 139.900 ₺ |
| Ekim | 144.900 ₺ |
| Kasım | 155.900 ₺ |
| Aralık | 142.000 ₺ |