| Versiyon Adı | 1.4 CRDi Concept |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1103 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1396 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 288 lt |
| Boş Ağırlık | 1249 Kg |
| Uzunluk | 4045 mm |
| Genişlik | 1720 mm |
| Yükseklik | 1455 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 61.000 ₺ |
| Mart | 61.000 ₺ |
| Nisan | 61.000 ₺ |
| Mayıs | 61.000 ₺ |
| Haziran | 61.000 ₺ |
| Temmuz | 61.000 ₺ |
| Ağustos | 61.900 ₺ |
| Eylül | 62.500 ₺ |
| Ekim | 62.500 ₺ |
| Kasım | 61.700 ₺ |
| Aralık | 61.700 ₺ |