| Versiyon Adı | 3.0 Limited |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1240 km |
| Sistem Gücü | 250 HP |
| Sistem Torku | 570 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2987 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 93 lt |
| Bagaj Hacmi | 782 lt |
| Boş Ağırlık | 2043 Kg |
| Uzunluk | 4828 mm |
| Genişlik | 1943 mm |
| Yükseklik | - |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 329.350 ₺ |
| Şubat | 315.020 ₺ |
| Mart | 326.550 ₺ |
| Nisan | 328.550 ₺ |
| Mayıs | 345.200 ₺ |
| Haziran | 347.110 ₺ |
| Temmuz | 347.110 ₺ |
| Ağustos | 351.820 ₺ |
| Eylül | 376.530 ₺ |
| Ekim | 395.350 ₺ |
| Kasım | 376.500 ₺ |
| Aralık | 376.500 ₺ |