| Versiyon Adı | Electric Limited |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 400 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 150 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 115 kW |
| Şarj Süresi | ~ 334 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 15.1 kWh |
| Batarya Hacmi | 54 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1536 Kg |
| Uzunluk | 4080 mm |
| Genişlik | 1808 mm |
| Yükseklik | 1528 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.699.000 ₺ |
| Mayıs | 1.749.000 ₺ |
| Haziran | 1.799.000 ₺ |
| Temmuz | 1.804.000 ₺ |
| Ağustos | 2.098.000 ₺ |
| Eylül | 2.121.000 ₺ |
| Ekim | 2.196.000 ₺ |