| Versiyon Adı | 1.9 V-Life |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1041 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 360 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1898 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 76 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1980 Kg |
| Uzunluk | 5265 mm |
| Genişlik | 1870 mm |
| Yükseklik | 1790 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.226.000 ₺ |
| Nisan | 2.227.000 ₺ |
| Haziran | 2.080.000 ₺ |
| Eylül | 2.327.000 ₺ |
| Kasım | 2.327.000 ₺ |