| Versiyon Adı | 1.4 CRDi Jump |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1282 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1396 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 301 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4035 mm |
| Genişlik | 1734 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 55.600 ₺ |
| Şubat | 55.600 ₺ |
| Mart | 56.100 ₺ |
| Nisan | 57.100 ₺ |
| Mayıs | 57.100 ₺ |
| Haziran | 57.850 ₺ |
| Temmuz | 57.850 ₺ |
| Ağustos | 58.350 ₺ |
| Eylül | 58.350 ₺ |
| Ekim | 58.600 ₺ |
| Kasım | 58.600 ₺ |
| Aralık | 59.350 ₺ |