| Versiyon Adı | 1.6 Prime CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 734 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 154 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 474 lt |
| Boş Ağırlık | 1290 Kg |
| Uzunluk | 4710 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1430 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 1.475.000 ₺ |
| Ağustos | 1.524.000 ₺ |
| Eylül | 1.634.000 ₺ |
| Kasım | 1.634.000 ₺ |
| Aralık | 1.639.000 ₺ |