| Versiyon Adı | 1.3 Elegance AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 816 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 123 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1318 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1170 Kg |
| Uzunluk | 3995 mm |
| Genişlik | 1694 mm |
| Yükseklik | 1541 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 72.100 ₺ |
| Nisan | 72.100 ₺ |
| Mayıs | 72.100 ₺ |
| Haziran | 72.180 ₺ |
| Temmuz | 72.180 ₺ |
| Ağustos | 72.180 ₺ |
| Eylül | 72.180 ₺ |
| Ekim | 72.180 ₺ |
| Kasım | 74.640 ₺ |
| Aralık | 74.640 ₺ |