| Versiyon Adı | 1.5 Elegance |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 741 km |
| Sistem Gücü | 238 HP |
| Sistem Torku | 384 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 319 lt |
| Boş Ağırlık | 1452 Kg |
| Uzunluk | 4355 mm |
| Genişlik | 1790 mm |
| Yükseklik | 1582 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.965.000 ₺ |
| Mayıs | 2.070.000 ₺ |
| Haziran | 2.113.000 ₺ |
| Temmuz | 2.135.000 ₺ |
| Ağustos | 2.135.000 ₺ |
| Eylül | 2.160.000 ₺ |
| Ekim | 2.285.000 ₺ |
| Kasım | 2.330.000 ₺ |
| Aralık | 2.389.000 ₺ |