| Versiyon Adı | 1.5 Eco Executive Plus CVT |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 723 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 180 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 512 lt |
| Boş Ağırlık | 1345 Kg |
| Uzunluk | 4677 mm |
| Genişlik | 1802 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.118.500 ₺ |
| Mart | 1.152.500 ₺ |
| Nisan | 1.187.500 ₺ |
| Mayıs | 1.265.000 ₺ |
| Haziran | 1.474.000 ₺ |
| Temmuz | 1.704.000 ₺ |
| Kasım | 1.519.000 ₺ |