| Versiyon Adı | 1.6 Executive ECO CVT |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 730 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1319 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 305.600 ₺ |
| Şubat | 305.600 ₺ |
| Nisan | 317.900 ₺ |
| Mayıs | 330.700 ₺ |
| Haziran | 330.700 ₺ |
| Temmuz | 340.700 ₺ |
| Ağustos | 340.700 ₺ |
| Ekim | 357.800 ₺ |
| Kasım | 402.000 ₺ |
| Aralık | 524.970 ₺ |