| Versiyon Adı | Yeni 1.6D Elegance AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1122 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1410 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 207.500 ₺ |
| Ekim | 207.500 ₺ |
| Kasım | 207.500 ₺ |
| Aralık | 207.500 ₺ |