| Versiyon Adı | 1.6 i-DTEC Premium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1382 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.4 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1385 Kg |
| Uzunluk | 4648 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 133.700 ₺ |
| Eylül | 146.220 ₺ |
| Ekim | 152.100 ₺ |
| Kasım | 137.000 ₺ |
| Aralık | 137.000 ₺ |