| Versiyon Adı | 1.6 Elegance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 671 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1301 Kg |
| Uzunluk | 4648 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 98.100 ₺ |
| Şubat | 99.150 ₺ |
| Mart | 100.050 ₺ |
| Nisan | 102.050 ₺ |
| Mayıs | 104.150 ₺ |
| Haziran | 107.400 ₺ |
| Temmuz | 110.650 ₺ |
| Ağustos | 118.000 ₺ |
| Eylül | 128.900 ₺ |
| Ekim | 134.100 ₺ |
| Kasım | 120.800 ₺ |
| Aralık | 120.800 ₺ |