| Versiyon Adı | 1.5 TDCi Deluxe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1023 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | - |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1227 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1911 mm |
| Yükseklik | 1741 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 459.500 ₺ |
| Mart | 473.200 ₺ |
| Nisan | 505.900 ₺ |
| Mayıs | 541.100 ₺ |
| Haziran | 637.100 ₺ |
| Temmuz | 738.200 ₺ |
| Ağustos | 739.900 ₺ |
| Eylül | 776.600 ₺ |
| Ekim | 807.500 ₺ |
| Kasım | 848.100 ₺ |
| Aralık | 873.400 ₺ |