| Versiyon Adı | XLT 4×4 E5 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 851 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 375 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 9.4 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 2110 Kg |
| Uzunluk | 5359 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 77.210 ₺ |
| Ağustos | 77.210 ₺ |
| Eylül | 79.830 ₺ |
| Ekim | 84.140 ₺ |
| Kasım | 84.140 ₺ |
| Aralık | 84.140 ₺ |