| Versiyon Adı | 1.5 EcoBlue Titanium Stil AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 979 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 511 lt |
| Boş Ağırlık | 1419 Kg |
| Uzunluk | 4651 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.736.000 ₺ |
| Mart | 1.771.000 ₺ |
| Nisan | 1.777.000 ₺ |
| Mayıs | 1.689.000 ₺ |
| Haziran | 1.621.000 ₺ |
| Temmuz | 1.621.000 ₺ |
| Ağustos | 1.605.000 ₺ |
| Eylül | 1.605.000 ₺ |
| Ekim | 1.605.000 ₺ |
| Kasım | 1.620.000 ₺ |
| Aralık | 1.706.000 ₺ |