| Versiyon Adı | SW 1.5 EcoBlue Trend X AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1182 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 575 lt |
| Boş Ağırlık | 1394 Kg |
| Uzunluk | 4668 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1481 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 196.300 ₺ |
| Mart | 200.200 ₺ |
| Nisan | 206.200 ₺ |
| Mayıs | 235.400 ₺ |
| Ağustos | 244.900 ₺ |
| Eylül | 306.200 ₺ |
| Ekim | 315.400 ₺ |
| Kasım | 332.600 ₺ |
| Aralık | 332.600 ₺ |