| Versiyon Adı | HB 1.6 Titanium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 883 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1596 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1289 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 107.000 ₺ |
| Mart | 107.000 ₺ |
| Nisan | 110.000 ₺ |
| Mayıs | 112.500 ₺ |
| Haziran | 115.500 ₺ |
| Temmuz | 118.000 ₺ |
| Ağustos | 124.000 ₺ |
| Eylül | 144.500 ₺ |
| Ekim | 144.500 ₺ |
| Kasım | 129.500 ₺ |
| Aralık | 129.500 ₺ |