| Versiyon Adı | 1.6 TDCi Trend X |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1178 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 421 lt |
| Boş Ağırlık | 1339 Kg |
| Uzunluk | 4538 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 79.300 ₺ |
| Mart | 79.300 ₺ |
| Nisan | 79.300 ₺ |
| Mayıs | 79.300 ₺ |
| Haziran | 80.950 ₺ |
| Temmuz | 80.950 ₺ |
| Ağustos | 82.550 ₺ |
| Eylül | 83.530 ₺ |
| Ekim | 85.180 ₺ |
| Kasım | 87.620 ₺ |
| Aralık | 88.850 ₺ |