| Versiyon Adı | 1.6 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 883 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1596 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 421 lt |
| Boş Ağırlık | 1289 Kg |
| Uzunluk | 4538 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 66.700 ₺ |
| Mart | 66.700 ₺ |
| Nisan | 66.700 ₺ |
| Mayıs | 66.700 ₺ |
| Haziran | 68.050 ₺ |
| Temmuz | 68.050 ₺ |
| Ağustos | 69.400 ₺ |
| Eylül | 70.400 ₺ |
| Ekim | 71.790 ₺ |
| Kasım | 73.840 ₺ |
| Aralık | 74.880 ₺ |