| Versiyon Adı | 1.4 Premio |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 127 Nm |
| Maksimum Hız | 161 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 790 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 82.270 ₺ |
| Mart | 87.980 ₺ |
| Nisan | 86.610 ₺ |
| Mayıs | 88.900 ₺ |
| Haziran | 88.900 ₺ |
| Temmuz | 99.900 ₺ |