| Versiyon Adı | 1.6 Pop Plus |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 750 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1275 Kg |
| Uzunluk | 4248 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1600 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 80.900 ₺ |
| Şubat | 84.900 ₺ |
| Mart | 86.900 ₺ |
| Nisan | 88.900 ₺ |
| Mayıs | 88.900 ₺ |
| Haziran | 88.900 ₺ |
| Temmuz | 89.900 ₺ |
| Ağustos | 91.900 ₺ |
| Eylül | 93.900 ₺ |
| Ekim | 95.900 ₺ |
| Kasım | 99.900 ₺ |
| Aralık | 101.900 ₺ |