| Versiyon Adı | 1.3 Multijet Cross |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1171 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4248 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1600 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 97.900 ₺ |
| Nisan | 99.900 ₺ |
| Mayıs | 99.900 ₺ |
| Haziran | 99.900 ₺ |
| Temmuz | 100.900 ₺ |
| Ağustos | 102.900 ₺ |
| Eylül | 104.900 ₺ |
| Ekim | 106.900 ₺ |
| Kasım | 109.900 ₺ |
| Aralık | 112.980 ₺ |