| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Intensive EAT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1341 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 537 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4428 mm |
| Genişlik | 1826 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 105.500 ₺ |
| Nisan | 105.600 ₺ |
| Mayıs | 105.500 ₺ |
| Haziran | 108.950 ₺ |
| Temmuz | 107.250 ₺ |
| Ağustos | 107.250 ₺ |
| Eylül | 102.400 ₺ |
| Ekim | 104.800 ₺ |
| Kasım | 110.650 ₺ |
| Aralık | 110.670 ₺ |