| Versiyon Adı | 1.2 Shine AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 900 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4155 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1648 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 533.000 ₺ |
| Nisan | 573.000 ₺ |
| Mayıs | 613.000 ₺ |
| Haziran | 645.000 ₺ |
| Temmuz | 674.500 ₺ |
| Ağustos | 684.500 ₺ |
| Eylül | 703.000 ₺ |
| Kasım | 713.500 ₺ |
| Aralık | 773.380 ₺ |