| Versiyon Adı | 1.2 Shine EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 818 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | 1203 Kg |
| Uzunluk | 4154 mm |
| Genişlik | 1824 mm |
| Yükseklik | 1597 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 128.600 ₺ |
| Mart | 128.600 ₺ |
| Nisan | 116.500 ₺ |
| Mayıs | 123.400 ₺ |
| Haziran | 129.200 ₺ |
| Temmuz | 134.500 ₺ |
| Ağustos | 156.450 ₺ |
| Eylül | 136.900 ₺ |
| Ekim | 146.600 ₺ |
| Kasım | 131.000 ₺ |
| Aralık | 131.000 ₺ |