| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Shine AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1463 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1461 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1844 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 234.500 ₺ |
| Mart | 234.500 ₺ |
| Nisan | 236.000 ₺ |
| Mayıs | 242.000 ₺ |
| Haziran | 254.000 ₺ |
| Temmuz | 264.000 ₺ |
| Ekim | 282.000 ₺ |
| Kasım | 309.000 ₺ |
| Aralık | 389.000 ₺ |