| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Shine |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1844 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 132.500 ₺ |
| Şubat | 131.500 ₺ |
| Mart | 133.500 ₺ |
| Nisan | 143.000 ₺ |
| Mayıs | 148.500 ₺ |
| Haziran | 150.500 ₺ |
| Temmuz | 156.500 ₺ |
| Ağustos | 182.000 ₺ |
| Eylül | 182.000 ₺ |
| Ekim | 201.000 ₺ |
| Kasım | 207.000 ₺ |
| Aralık | 207.500 ₺ |