| Versiyon Adı | iX1 xDrive30 X-Line |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 417 km |
| Sistem Gücü | 313 HP |
| Sistem Torku | 494 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 230 kW |
| Şarj Süresi | ~ 390 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 16.8 kWh |
| Batarya Hacmi | 64.7 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 490 lt |
| Boş Ağırlık | 2010 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1616 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.191.000 ₺ |
| Mart | 3.336.000 ₺ |
| Nisan | 3.442.000 ₺ |
| Ağustos | 3.445.000 ₺ |