| Versiyon Adı | 18i 1.5 sDrive |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 810 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4439 mm |
| Genişlik | 1821 mm |
| Yükseklik | 1612 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 346.000 ₺ |
| Mart | 355.000 ₺ |
| Nisan | 371.000 ₺ |
| Mayıs | 389.600 ₺ |
| Temmuz | 400.700 ₺ |
| Ağustos | 441.300 ₺ |
| Eylül | 496.300 ₺ |
| Ekim | 526.200 ₺ |
| Kasım | 577.300 ₺ |
| Aralık | 539.100 ₺ |